Kuluçkalık Yumurta Nereden Alabilirim?

Kuluçkalık Yumurta Nereden Alabilirim?

Kuluçkalık yumurta nereden alabilirim diyorsanız, sitemiz üzerinden kolayca ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Kuluçkalık yumurtalarımız, döllenmiş olarak sunulmakta, yetiştiricilerine özenle gönderilmektedir. Gerekli olan tüm sağlık koşullarını sağlayarak, yumurtaların taraflara ve müşterilerimize ulaşmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetinin yanında sağlık da her zaman birinci önceliğimizdir.

Sağlıklı Horoz ve Tavuk Yumurtaları

Sitemiz üzerinden yapacağınız kuluçkalık yumurta alışverişlerinizde, yumurtaların sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak üretildiğini bilmenizi isteriz. Tavuk yumurtası satın alırken, döllenmiş olmasını tercih eden ve kendi civcivlerini yetiştirmek isteyenlerin, hijyen koşullarına dikkat etmesi gerekmektedir.

Yumurtayı oluşturacak tavuk ve horozların dikkatle seçilmesi gerekir. Hasta tavuk ve horozların, döllenmiş yumurtaları da hastalıklı olacaktır ve çabuk ölecektir. Bu nedenle özenle seçilmiş hastalık barındırmayan ve genç olan tavuklar ve horozlar kullanıyoruz.

Saklama Koşullarının Önemi

Yumurtaların saklanma koşulları da en çok tartışılan konular arasında yer almaktadır. Bir yumurtanın döllendikten sonra, alıcıya gönderilene kadar serin yerde saklanması gerekir. Yumurtaların temizlenmesi kuru biçimde gerçekleştirilmelidir. Uzmanlara göre, tavuk yumurtalarının dış kısmında ince bir koruyucu katman vardır. Bu katman yıkama işlemi sonrasında yok olduğu için civcivin yetişmesini de etkilemektedir. Üretimini ve gönderimini sağladığımız tüm yumurtaların en sağlıklı koşullarda bekletildiğini biliyoruz.

Kuluçkalık Yumurtanın Kişiye Faydaları

Yumurtanın saklandığı ortamın sıcaklığı ve serin olması, hem civcivi hem de yumurtanın kalitesini etkilemektedir.

Sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz kuluçkalık yumurtalar aracılığıyla:

  • Kendi üretiminiz olan civcivleriniz,
  • Sağlıklı ve lezzetli tavuklarınız,
  • Tavuk yetiştirme alanınız olacaktır.

Bu yumurtaların gönderiminde de özenli işlemler gerçekleştiriyor, her bir siparişinizin sizlere kırılmadan ve uygun saklama koşullarında ulaşmasını sağlıyoruz.

Genç Tavuklardan Döllenmiş Yumurta

Genç tavuklardan ve horozlardan elde edilmesini sağladığımız döllenmiş yumurtalar, bir buçuk yaşını geçmemiş hayvanlardan elde edilmektedir. 12 ile 14 derece arasındaki sıcaklıkta, uygun saklama ve dinlendirme koşullarında bekletilmelidir. Özel ve kaliteli yumurtalar elde etmek isteyenlerin, yumurtaları kendi çiftliklerinde de özenli bakıma tutmaları gerekir. Kısa sürede yumurtadan çıkacak olan civcivlerinizin, sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını isterseniz, sitemiz üzerinden ürünlerimizden satın alabilirsiniz.

Harikalar Diyarı

all author posts

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir